| Tip vozila | Teretna i poljoprivredna vozila |
|---|---|
| Amperaža | 65 Ah - 78 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 75 Ah |
| Startna snaga (EN) | 975 A |
| Polaritet | Univerzalni (+,-) |
| Dimenzija (D x Š x V) | 325 x 165 x 238 |
| Dužina | 325 mm |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 238 mm |
| Tehnologija | AGM tehnologija |
| Garancija | 36 mesec |
| Težina | 26.5 kg |
| Jedinica mere | KOM |