| Tip vozila | Putnička vozila |
|---|---|
| Amperaža | 90 Ah - 110 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 100 Ah |
| Startna snaga (EN) | 830 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 353 x 175 x 190 |
| Dužina | 353 mm |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 190 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 40 mesec |
| Težina | 22 kg |
| Jedinica mere | KOM |