OPTIMA AKUMULATOR 12V 50 AH 815A RED UNIVERZALNI (+,-)
OPTIMA AKUMULATOR 12V 50 AH 815A RED UNIVERZALNI (+,-)
OPTIMA AKUMULATOR 12V 50 AH 815A RED UNIVERZALNI (+,-)
| Tip vozila | Teretna i poljoprivredna vozila |
|---|---|
| Amperaža | 50 Ah - 58 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 50 Ah |
| Startna snaga (EN) | 815 A |
| Polaritet | Univerzalni (+,-) |
| Dimenzija (D x Š x V) | 254 x 172 x 199 |
| Dužina | 254 mm |
| Širina | 172 mm |
| Visina | 199 mm |
| Tehnologija | AGM tehnologija |
| Garancija | 36 mesec |
| Težina | 17.2 kg |
| Jedinica mere | KOM |