| Tip vozila | Teretna i poljoprivredna vozila |
|---|---|
| Amperaža | 135 Ah - 153 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 145 Ah |
| Startna snaga (EN) | 950 A |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 513 x 189 x 223 |
| Dužina | 513 mm |
| Širina | 189 mm |
| Visina | 223 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 36 kg |
| Jedinica mere | KOM |