| Tip vozila | Putnička vozila |
|---|---|
| Amperaža | 65 Ah - 78 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 74 Ah |
| Startna snaga (EN) | 680 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 278 x 175 x 190 |
| Dužina | 278 mm |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 190 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 36 mesec |
| Težina | 18 kg |
| Jedinica mere | KOM |