| Tip vozila | Putnička vozila |
|---|---|
| Amperaža | 90 Ah - 110 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 110 Ah |
| Startna snaga (EN) | 920 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 393 x 175 x 190 |
| Dužina | 393 mm |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 190 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 26.5 kg |
| Jedinica mere | KOM |