AGM START & STOP SISTEM
USKE KLEMNE (AZIJA)
| Tip vozila | Azijska vozila |
|---|---|
| Amperaža | 65 Ah - 78 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 65 Ah |
| Startna snaga (EN) | 650 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 232 x173 x 225 |
| Dužina | 232 mm |
| Širina | 173 mm |
| Visina | 225 mm |
| Tehnologija | START-STOP sistem |
| Garancija | 36 mesec |
| Težina | 12.5 kg |
| Jedinica mere | KOM |