VARTA POWERSPORT Freshpack
| Tip vozila | Motocikle |
|---|---|
| Amperaža | 30 Ah - 39 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 30 Ah |
| Startna snaga (EN) | 300 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 186 x 130 x 171 |
| Dužina | 186 mm |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 171 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 11.5 kg |
| Jedinica mere | KOM |