VARTA POWERSPORT Freshpack
| Tip vozila | Motocikle |
|---|---|
| Amperaža | 10 Ah - 19 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 14 Ah |
| Startna snaga (EN) | 190 A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 136 x 91 x 168 |
| Dužina | 136 mm |
| Širina | 91 mm |
| Visina | 168 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 4 kg |
| Jedinica mere | KOM |