VARTA POWERSPORT AGM
| Tip vozila | Motocikle |
|---|---|
| Amperaža | 1 Ah - 9 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 9 Ah |
| Startna snaga (EN) | 200 A |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 151 x 88 x 110 |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 87 mm |
| Visina | 110 mm |
| Tehnologija | AGM tehnologija |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 2.88 kg |
| Jedinica mere | KOM |