VARTA GARDEN
| Tip vozila | Motocikle |
|---|---|
| Amperaža | 20 Ah - 29 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 22 Ah |
| Startna snaga (EN) | 340 A |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 196 x 131 x 183 |
| Dužina | 196 mm |
| Širina | 131 mm |
| Visina | 183 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 25 mesec |
| Težina | 8.4 kg |
| Jedinica mere | KOM |