| Tip vozila | Putnička vozila |
|---|---|
| Amperaža | 60 Ah - 64 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 75 Ah |
| Startna snaga (EN) | 540 A |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 242 x 175 x 190 |
| Dužina | 242 mm |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 190 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 30 mesec |
| Težina | 18 kg |
| Jedinica mere | KOM |