USKE KLEMNE (AZIJA)
| Tip vozila | Azijska vozila |
|---|---|
| Amperaža | 40 Ah - 47 Ah Ah |
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 45 Ah |
| Startna snaga (EN) | 330 A |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 238 x 129 x 227 |
| Dužina | 238 mm |
| Širina | 129 mm |
| Visina | 227 mm |
| Tehnologija | Kiselinski akumulator |
| Garancija | 36 mesec |
| Težina | 11.5 kg |
| Jedinica mere | KOM |