STACIONARNE - Akumulator
Specijalni akumulator za ciklično korišćenje u električnim vozilima, električnih bicikala, električne dečje igračke…
STACIONARNE - Akumulator
STACIONARNE - Akumulator
Specijalni akumulator za ciklično korišćenje u električnim vozilima, električnih bicikala, električne dečje igračke…
| Tip vozila | Električne bicikle |
|---|---|
| Akumulator napon | 12 V |
| Akumulator kapacitet | 12 Ah |
| Polaritet | Levo+ |
| Dimenzija (D x Š x V) | 150 x 98 x 98 |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 98 mm |
| Visina | 98 mm |
| Tehnologija | AGM tehnologija |
| Garancija | 12 mesec |
| Težina | 4 kg |
| Jedinica mere | KOM |