Replacement oil filters for Wix WL7101:
| Brand | Model |
|---|---|
| A.P. | AP1011 |
| A.P. | AP1014 |
| A.P. | AP1080A |
| A.P. | AP3098A |
| A.P. | AP3101A |
| A.P. | AP3102A |
| A.P. | LK-1014 |
| A.P. | LK-3102A |
| AC-Delco | 7984669 |
| AC-Delco | SW |
| AC-Delco | X3 |
| AC-Delco | X3A |
| AC-Delco | X4030E |
| AC-Delco | X4106E |
| AC-Delco | X4A |
| AC-Delco | X5 |
| AL-FILTER | AL-17 |
| Alco Filters | SP-817 |
| Alco Filters | SP-833 |
| AP-LOCKHEED | LK-1014 |
| AP-LOCKHEED | LK-3102A |
| ARMAFILT | O-77/74.0 |
| AUTOPART | FOE032 |
| AUTOPART | FOE044 |
| Bosch | 0451103010 |
| Bosch | 0451103015 |
| Bosch | 0451103015-850 |
| Bosch | 0451103020 |
| Bosch | 0451103042 |
| Bosch | 0451103042-850 |
| Bosch | 0451103129 |
| Bosch | 0451103129-30N |
| Bosch | 0451103131 |
| Bosch | 0451103137 |
| Bosch | 0451103139 |
| Bosch | 1451103129 |
| Bosch | 9450732004 |
| Bosch | 9457281290 |
| Bosch | P3139 |
| CARELLO | 41.701.000 |
| CHAMP | LS117 |
| CHAMPION | CR05 |
| CHAMPION | H101 |
| CHEVRON | 5520358 |
| CITROEN | 5427744 |
| CITROEN | 5427744T |
| CITROEN | 5436642 |
| CITROEN | 5487068 |
| CITROEN | 5491083 |
| CITROEN | 75491083 |
| CITROEN | 75518393 |
| CITROEN | 75518393Y |
| CITROEN | 7591083A |
| CITROEN | AM222-105 |
| CITROEN | AM222-128A |
| CITROEN | AM222-6A |
| CITROEN | AM223-101A |
| CITROEN | AM223-102A |
| CITROEN | AM223-104A |
| CITROEN | AM223-105A |
| CITROEN | AM223-128A |
| CLEAN | DO241 |
| CLEAN | DO284/B |
| COOPERS | Z102 |
| COOPERS | Z64 |
| COOPERS-FIAAM | FT4654 |
| CROSLAND | 631 |
| CROSLAND | 673 |
| DELPHI | FX0010 |
| DELPHI | FX0011 |
| DELPHI | FX0012 |
| Donit | 43.10.27 |
| Donit | 43.10.64 |
| ELOFIC | EXL-125 |
| ELOFIC | EXL-196 |
| FIL FILTER | ZP23A |
| FIL FILTER | ZP3123 |
| FILT | FF321EC |
| FILT | FF422EC |
| Filtron | OP554 |
| FOMOCO | A700X6714BA |
| FOMOCO | A760X6714NA |
| Ford | 1498015 |
| Ford | 5002394 |
| Ford | 5002452 |
| Ford | 50025731 |
| Ford | 5002731 |
| Ford | 5002732 |
| Ford | 5006947 |
| Ford | 5013144 |
| Ford | 5013145 |
| Ford | A700X6714BA |
| Ford | A760X6741NA |
| FRAD | 25.42.03/110 |
| FRAD | 25.42.09/110 |
| Fram | PH2839 |
| Fram | PH2864A |
| G.K.N. | MOF29X |
| G.K.N. | MOF30X |
| General Motors GM | 7984149 |
| General Motors GM | 7984608 |
| General Motors GM | 7984669 |
| GIESSE | CLH337/1 |
| GIESSE | CLH404/1 |
| GIF-FILTER | GL231 |
| GIF-FILTER | GL287 |
| GREY FRIARS | 937S |
| GUIOT | GH2847 |
| GUIOT | GH2864 |
| HALFORDS | HOF216 |
| HENGST | H91W |
| KNECHT | AW13 |
| KNECHT | AW31 |
| KNECHT | OC10 |
| KNECHT | OC5 |
| KOLBENSCHMIDT | 167-OS |
| KRALINATOR | L77 |
| Lucas Girling | 6436 |
| Lucas Girling | 6478 |
| Lucas Girling | EDL967 |
| M-FILTER | MH327 |
| MAHLE | OC5 |
| MANN & HUMMEL | W712/11 |
| MANN & HUMMEL | W712/9 |
| MANN & HUMMEL | W712/9n |
| MANN & HUMMEL | W78 |
| Mann Filter | W712/11 |
| Mann Filter | W712/9 |
| MAPCO | 61056 |
| MECAFILTER | ELH4061 |
| MECAFILTER | ELH4067 |
| MECAFILTER | ELH4084 |
| MECAFILTER | ELH4106 |
| MECAFILTER | ELHA4061 |
| MECAFILTER | ELHA4065 |
| MECAFILTER | ELHA4067 |
| MECAFILTER | ELHA4084 |
| MISFAT | Z105 |
| MOTAQUIP | VFL111 |
| MOTAQUIP | VFL120 |
| MOTAQUIP | VFL209 |
| MOTORCRAFT | EFL047 |
| MOTORCRAFT | EFL111 |
| MOTORCRAFT | EFL112 |
| MOTORCRAFT | EFL121 |
| MOTRIO | 8671002061 |
| P.B.R. | BC-1029 |
| P.B.R. | BC-1046 |
| P.B.R. | BC-1068 |
| P.B.R. | BC-1109 |
| P.B.R. | BC-1347 |
| PEUGEOT | 110973 |
| PEUGEOT | 110974 |
| PEUGEOT | 110979 |
| PEUGEOT | 1109A2 |
| POWERTRAIN | PMFL25 |
| PURFLUX | LS131 |
| PURFLUX | LS187 |
| Purolator | FC103 |
| Purolator | FC601 |
| Purolator | FC79 |
| Purolator | L17103 |
| Purolator | L17601 |
| Purolator | PC203 |
| QUINTON HAZELL | QOF2094 |
| RENAULT | 7701415048 |
| RENAULT | 7701415052 |
| SAVARA | 2824/30 |
| SAVARA | 9.28.013.11 |
| SAVARA | 9.28.062.11 |
| SAVARA | 9.28.062.17 |
| SAVARA | 9.28.129.11 |
| SAVARA | 9.28.538.17 |
| SAVARA | SO062 |
| SAVARA | SO121 |
| SAVARA | SO129 |
| SCHUPP | SP4362 |
| SCT | SM199 |
| SCT | SM823 |
| Sofima | S2100R |
| SOPARIS | CV341 |
| SOPARIS | CV377 |
| T.J. FILTERS | BOF1010 |
| T.J. FILTERS | FB2094 |
| TALBOT | 0012851491 |
| TALBOT | 0061501500 |
| TALBOT | 12851491 |
| TALBOT | 29932M |
| TECALEMIT | FB2094 |
| TECNECO | OL284 |
| TECNECO | OL434 |
| TECNECO | OL76 |
| TECNOCAR | R12 |
| TECNOCAR | R434 |
| TECNOCAR | R72 |
| TEHO | 4029 |
| TEHO | OK29 |
| UFI | 23.105.00 |
| UNICO | LI779/11 |
| UNIPART | GFE201 |
| UNIPART | GFE212 |
| Wix | 51352 |
| WYTWORNIA-FILTROW | PP-2.2 |
Magyar
English

