LAND ROVER
LOTUS
MG
MORGAN
MORRIS
PROTON
ROVER
| Oblik filtera | Navojni |
|---|---|
| Težina | 0.39 kg |
| (A) Spoljni prečnik / Dužina | 76 mm |
| (B) Unutrašnji prečnik / Širina | 62 mm |
| (C) Veličina | 71 mm |
| (G) Veličina navoja | 13/16-16 UN mm |
| (H) Visina | 90 mm |
| Jedinica mere | KOM |