CITROËN
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
KIA
MAZDA
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
SMART
VOLVO
CASE CONSTRUCTION
FIAT-ALLIS/GEOTECH/HITACHI
HITACHI
HYUNDAI CONSTRUCTION
KOMATSU
SCHAEFF
VOLVO
WEIDEMANN (WACKER NEUSON)
DEUTZ-FAHR (SAME DEUTZ-FAHR)
JOHN DEERE
LAMBORGHINI
MASSEY-FERGUSON TRACTORS
SAME (SAME DEUTZ-FAHR)
| Oblik filtera | Navojni |
|---|---|
| Težina | 0.2 kg |
| (A) Spoljni prečnik / Dužina | 68 mm |
| (B) Unutrašnji prečnik / Širina | 54 mm |
| (C) Veličina | 62 mm |
| (G) Veličina navoja | M 20 X 1.5 MM mm |
| (H) Visina | 87 mm |
| Jedinica mere | KOM |