| MASSEY FERGUSON | 3595175M1 |
| BALDWIN | B7026 |
| BALDWIN | B7026MPG |
| FLEETGUARD | HF28812 |
| DONALDSON | P762647 |
| MASSEY FERGUSON | 3595175M1 |
| BALDWIN | B7026 |
| BALDWIN | B7026MPG |
| FLEETGUARD | HF28812 |
| DONALDSON | P762647 |
| Težina | 0.3 kg |
|---|---|
| (A) Spoljni prečnik / Dužina | 95 mm |
| (B) Unutrašnji prečnik / Širina | 62 mm |
| (C) Veličina | 71 mm |
| (G) Veličina navoja | M 24 X 2 MM mm |
| (H) Visina | 144 mm |