| MANN & HUMMEL | WK9506 |
| NEW HOLLAND | 1931061 |
| NEW HOLLAND | 4797320 |
| NEW HOLLAND | 4822227 |
| NEW HOLLAND | 72130496 |
| ASTRA | 952692 |
| BALDWIN | BF1217 |
| FLEETGUARD | FS1254 |
| HITACHI | 1930992 |
| HITACHI | L01930992 |
| TECFIL | PSC494 |
| IVECO | 1907539 |
| IVECO | 1908547 |
| DONALDSON | P550665 |
IVECO
IVECO BUS
RENAULT BUS (IRISBUS/RVI)
FIAT-ALLIS/GEOTECH/HITACHI
CASE-IH (CNH GLOBAL)
NEW HOLLAND
| MANN & HUMMEL | WK9506 |
| NEW HOLLAND | 1931061 |
| NEW HOLLAND | 4797320 |
| NEW HOLLAND | 4822227 |
| NEW HOLLAND | 72130496 |
| ASTRA | 952692 |
| BALDWIN | BF1217 |
| FLEETGUARD | FS1254 |
| HITACHI | 1930992 |
| HITACHI | L01930992 |
| TECFIL | PSC494 |
| IVECO | 1907539 |
| IVECO | 1908547 |
| DONALDSON | P550665 |
| Oblik filtera | Navojni |
|---|---|
| Težina | 0.48 kg |
| (A) Spoljni prečnik / Dužina | 97 mm |
| (B) Unutrašnji prečnik / Širina | 62 mm |
| (C) Veličina | 72 mm |
| (G) Veličina navoja | M 14 X 1.5 MM mm |
| (H) Visina | 184 mm |